15 آذر 1401

نشست صمیمی مدیرکل آموزش و پرورش شهرتهران با معلمان دبیرستان رازی

مولف:   /  دسته: دسته بندی نشده   /  رتبه دهید:

گزارش تصویری نشست صمیمی مدیرکل آموزش و پرورش شهرتهران با معلمان دبیرستان دوم متوسطه رازی
 

در ادامه افتتاحیه سالن ورزشی و زمین چمن مصنوعی ،علیرضا کریمیان؛مدیرکل آموزش و پرورش شهرتهران و سیدرضا میرزاده ؛ مدیر آموزش و پرورش منطقه3تهران با مدیریت و کادر اداری و دبیران دبیرستان پسرانه دوره دوم متوسطه رازی دیدار کردند.

در این نشست ابتدا هادی عاقلی مقدم مدیر دبیرستان ضمن خیرمقدم ، گزارشی از عملکرد و برنامه های آموزشی و پرورشی دبیرستان ارائه نمود.

در ادامه این نشست، علیرضا کریمیان مدیرکل آموزش و پرورش شهرتهران اظهار داشت: امروز جهاد تبیین یک ضرورت است، وی تصریح کرد: تبیین حقایق آنگونه که هست، و آشنایی دانش آموزان و فرهنگیان با مبانی فکری نظام جمهوری اسلامی، ارزش های اسلامی، آشنایی با دستاوردها، بصیرت افزایی، آسیب های اجتماعی، بیانیه گام دوم انقلاب و .... از وظایف تبیینی حوزه آموزش و پرورش است که با اهتمام ویژه می بایست مدنظر باشد.

کریمیان ضمن تاکید بر بیانات مقام معظم رهبری درخصوص جهاد تبیین و ضرورت اقدامات تبیینی؛ جنگ های رسانه ای، را از مصادیق بارز جنگ نرم دانست  که مهمترین وظیفه افراد در مقابل آن «جهاد تبیین» است و تاکید کرد: همه ما به لحاظ وظیفه انقلابی موظفیم برای خانواده، همکاران و جامعه، مسائل روز را تبیین و تشریح کنیم و برخلاف خواست دشمن در مسیر امید آفرینی حرکت کنیم.

وی فرهنگیان را دارای جایگاه بسیار مهمی دانست که می بایست در رابطه با  تبیین موثر، شرایط تولید و توزیع محتوای مناسب و نشر آن را در دستور کار خود داشته باشند.

در پایان این نشست معلمان و همکاران اجرایی دبیرستان سوالات خود را مطرح و مدیرکل به سوالات آنان پاسخ داد.

تعداد مشاهده (1225)       نظرات (0)

نظرات کاربران درباره خبر "نشست صمیمی مدیرکل آموزش و پرورش شهرتهران با معلمان دبیرستان رازی "


نظرتان را بیان کنید

نام:
پست الکترونیکی:
نظر:
کد بالا را در محل مربوطه وارد نمایید