سخن مدیر
 

                                             بسمه تعالی                                    

با سلام و احترام

 
پدر و مادر محترم، دانش آموز گرامی، ضمن تبریک سال تحصیلی جدید،   همانگونه که مستحضرید به دلیل شرایط حاکم بر آموزش و پرورش کشور همکاران معزز فرهنگی با مساعی ارزشمندشان در فضای مجازی ایثارگرانه تمهیدات لازم را به منظور ارائه محتوای آموزشی و تربیتی به فرزندان عزیزمان فراهم نموده اند. بدیهی است تدریس مجازی با توجه به زیر ساختهای الکترونیکی کشور به سختی جایگزین مناسبی برای تدریس و کلاسهای حضوری میباشد، لیکن در شرایط حاضر با توجه به ضوابط و مقررات راهکار و چاره دیگری وجود ندارد، لذا به منظور بهره برداری حداکثری از روشهای موجود لطفا مطالب زیر را به دقت مطالعه و   عنایت ویژه مبذول فرمایید:
👈تمام کلاس ها و گروههای درسی  در شبکه شاد ، ادوبی کانکت، واتس اپ و ...،  حکم کلاس رسمی را دارند، و تمام قوانین و ضوابط کلاس حضوری بر آنها نیز مترتب است.
👈 بدیهی است هیچ دانش آموزی حق ندارد در کلاس ها و گروههای درسی، از پیام های شخصی، الفاظ و کلمات نا متعارف، استیکر های نابجا و نادرست، چت و گفتگو، و هر آنچه که نظم و حرمت کلاس و دبیران گرانقدر را خدشه دار نماید، استفاده کند.
👈دانش آموزان محترم ، به هیچ عنوان حق ایجاد گروه و یا کانال های موازی با کانال های دبیرستان  را، در هیچ پیام رسانی ندارد و کانال یا گروه هایی که  دبیرستان  آنها را ایجاد نکرده باشد وجاهت علمی، آموزشی ، تربیتی و..... نخواهد داشت.
👈در کلاس های درس، دانش آموزی که از او سوال می شود، باید جوابگو بوده و در غیر این صورت غائب محسوب شده و سایر دوستان او حق اظهار نظر و بحث کردن را ندارند. 
👈چنانچه دبیر محترم، از فعالیت درسی و انضباطی دانش آموزی ناراضی باشد، حتما او را  به مسئولین آموزشگاه معرفی و با دانش آموز مربوط برابر مقررات رفتار خواهد شد.
👈 ارائه لینک  یا رمز عبور و کاربری کلاسها در شبکه شاد،واتس اپ ، ادوبی کانکت و.... به اشخاص دیگر توسط دانش آموزان؛ازطریق دبیرستان قابل پیگرد قانونیست و با فرد یا افراد خاطی برابر مقررات رفتار می گردد و در صورت اثبات موضوع شورای مدرسه پیرامون ادامه تحصیل دانش آموز مورد نظر در دبیرستان رازی تصمیم گیری خواهد نمود.                       
👈 تمامی فعالیت‌های آموزشی اساتید محترم دبیرستان از طریق وب سایت رسمی دبیرستان به آدرس:razi3.ir  قابل انجام و پیگیری است، لذا رمز عبور و شناسه کاربری اختصاصی هر دانش آموز به ایشان به صورت محرمانه ارائه خواهد شد، بنابراین در حفظ و نگهداری آن کوشا باشيد. از آنجایی وب سایت مدرسه از هر لحاظ برای آموزش تجهیز شده است استفاده از سایر شبکه های مجازی برای تشکیل گروه های درسی تحت هر عنوانی ممنوع است و دبیرستان هیچ مسئولیتی را در قبال آن پذیرا نخواهد بود، مگر اینکه موضوع توسط شورای مدرسه بررسی ، تایید و از طریق شخص مدیر دبیرستان اطلاع رسانی گردد،در تمامی گروه های مجازی و شبکه های اجتماعی می بایستی مدیر و معاونین دبیرستان عضویت داشته باشند در غیر این صورت گروه وجاهت قانونی ندارد.                   
 👈نظارت مستمر اولیا محترم بر برنامه هفتگی دانش آموز،برنامه امتحانات،انجام تکالیف در منزل و ارتباط موثر و مستمر با دبیرستان در تحقق اهداف آموزشی و تربیتی همچنین موفقيت فرزندمان بسیار موثر و الزامی و مورد انتظار است.                           
💥تمام موارد ذکر شده فوق به عنوان قوانین و مقررات مدرسه در فضای آموزش مجازی می باشد، و به حیث احترام به ساحت مقدس تعلیم و تربیت و خانواده های گرانقدر تنظیم گردیده، لذا از همه فرزندانم تقاضا دارم با رعایت قوانین ضمن احترام به خانواده معززشان و همکاران ارجمند فرهنگی، شرایط ارائه خدمات بهینه را در ایام آموزش های مجازی برای اینجانب و سایر همکارانم فراهم نمایند و از اولیا گرانقدر استدعا دارد؛ با نظارت شایسته امکان اجرای فرآیند یاددهی،یادگیری و ارزشیابی آموزشی را بیش از پیش فراهم نمایند."مجددا تاکید می گردد؛ نقض هر یک از قوانین آموزشی و تربیتی دبیرستان که در دفترچه ثبت نام به امضا و تایید شما نیز در ایام ثبت نام رسیده  است" منجر به کسر نمره و ثبت مورد انضباطی خواهد شد. در خاتمه از تمامی اولیا گرانقدر و دانش آموزان عزیزی که با ادب،آرامش ؛متانت وصبوری در این ایام سخت، یاری رسان اینجانب و همکاران عزیزم هستند بی نهایت سپاسگزارم.

 

 

 

ارادتمند میرزاده